Canlı Tv izle HD tv seyret

Canlı Tv izle, HD tv seyret

Hızlı ve öfkeli 7 izle

Hızlı ve öfkeli 7 izle, Hızlı ve öfkeli 7 filmi tek parti seyret, Hızlı ve öfkeli 7 türkce dublaj izle, Merhaba arkadaşlar serinin neredeyse son filmlerinden olan hızlı ve öfkeli gerçekten çok güzel dizayn edilmiş ve kurgulanmış her zaman ki gibi 1 numara olmayı hak ediyor.

Filmin içeriği başlangıçta bile aksiyon dolu adamlar nasıl filmler yapacaklarını çok iyi biliyorlar. Kahramanımız olan doom'un takım arkadaşlarından birini öldürüyorlar ve bir önceki filmde yaraladığı kişinin abisi doomun arkadaşını öldürüyor ardından show adlı abi takımın üyelerini tek tek öldürmeye çalışırken tek çare özel bir servis olan askerlerle iş birliği yapmaz ise ona öleceği ve ekibinden birisinin daha hayata gözlerini kapatacağı söylenirken çaresizce teklifi kabul ediyor.

Bir uçakla bütün ekip ve arabaları ile birlikte atlarlar sonrasında tanrının gözü adında lakabı olan genç kadın bir nevi hacker'dir ve doom arkadaşının katilini bu kadın sayesinde bulabilecektir şuan bu filmi izliyorum ve gerçekten muhteşem ötesi yapmışlar yapan firmayı ve şirketi gönülden tebrik ediyorum.

Telif haklarından dolayı şuan kısa bir bölümünü veriyoruz.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas